کیف پول کهن چرم مدل Lwk48

د بود.
اگر به دليل داشتن تنوع شغلي و كاري مجبور هستيد كه یکسری تا كارت اعتباري داشته باشيد و يا ملزم به همراه داشتن آن در كيف خودتان هستيد ديگر نگران نباشيد. يكي از همين گونه كيف‌ها كه مجموعه طراحان نيشتمان براي شما اجرا كرده و توانسته اين معظل شما را برطرف كند كيف گونه 126 مي‌باشد كه داراي محفظه‌هاي زيادي براي كارت‌هاي اعتباري شما مي‌باشد و كساني كه مشكل پسند می‌باشند براحتي مي‌توانند با اين كيف كنار بيايند و آن را بعنوان انتخابي مناسب بردارند. اين كيف كه قد بلندي دارد طوري طراحي شده كه اسكناس هاي شما بدون تا خوردن درآن نگه داشته مي‌شود و همچنين مي‌توانيد اسكناس‌هايتان را دسته بندي شده در كيف جايي دهيد. ابعاد كيف 10 × 20 سانتي‌متري را مي‌توانيد به آساني در جيب كت يا پالتوي خودتان نگه‌داري كنيد. رنگ آن مشكي و به آساني با هر رنگ و لباس و يا كفش و كمربندي ست مي‌شود. کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe اين كيف 9 محفظه براي اسكناس و 19 محفظه براي كارت اعتباري لحاظ شده است. در اين كيف جاي دو عدد عكس طراحي شده كه مي‌توانيد دو عكس خانوادگي را در آن جاي دهيد تا در مواقع خستگي ناشي از کارایی و فعاليت روزانه حس خوب و محبت آميزي را به شما القا دهد. نوع چرم به كار رقته در اين كيف بیش تر از مدل چرم طبيعي بوده كه با دسن هنرمندان ايران زمين رنگ شده و جلوه‌ايي ار هنر و ذوق ايراني را در خویش جاي داده است.
ساخت و دوخت كيف و كفش با مواد گوناگون و متفاوتي صورت مي‌گيرد كه از پركاربردترين و پرطرفدارترين آن‌ها، مي‌توان از چرم نام برد. چرم‌هاي طبيعي با تنوع زياد و در رنگ‌هاي متنوعي توليد مي‌شوند. «كيف پول جيبي چرمي گالري ستاك طرح دو دكمه» نمونه زيبايي از تولیدها چرمي و بیشتراز توليدات گالري ستاك است. اين محصول به‌صورتي كيفي جيبي و مربعي شكل ديده مي‌شود. جنس اين كيف پول، چرم گاويست و ابعادي حدود 10.5 × 10.5 دارد. باطن اين محصول يك عدد جاي اسكناس، دو عدد جيب و چهار عدد جاي كارت دارد. قسمت بيروني به‌صورت معمولی و تكه چرمي كه روي آن دو دكمه فشاري وجود دارد ديده مي شود. اين كيف زيبا مي‌تواند هديه مناسبي براي براي يك دوست و يا عزيزي باشد تا بیش تر از كيفيت و مرغوبيت آن لذت ببرند. براي نگهداری بیش تر از محصول ها چرمي بايد ذكر شود خوبتر است با واكس‌هاي تهيه شده از مواد طبيعي جلا يابند.
برای خرید آنلاین یک کیف پول، فاکتورهای زیادی می تواند تاثیرگذار باشد. در حالتی‌که از لحاظ ظاهری گزینه پسند شما باشد، کیفیت آن باید مسئله بررسی قرار گیرد. مارک شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی طراحی و ساخت اکسسوری‌های چرم قدمت متعددی داراست و در محصولات خود بیش تر از چرم ارگانیک استفاده می‌برد. براین اساس خیالتان بیش تر از کیفیت این کیف پول مردانه راحت باشد که به زیبایی و به شکل طولانی مقطع همراهی‌تان خواهد کرد. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) به صورت کتی یا این که به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول جور (2460) در ابعاد 10 × 19 × 2 سانتی‌متر هست و در دو رنگ قهوه ای و مشکی تعبیه شده است. چرم به کار گیری شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم ارگانیک از نوع گاوی با طرح کروکو داراست و تضمین خیر و خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به صورت کتابی یا معمولی باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی حک شده است. در یک طرف کیف دو محفظه در ابعاد اسکناس طراحی شده و 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری لحاظ شده است. در زندگی امروزی تعداد کارت اعتباری هر روز رو به افزایش می‌باشد و ولی گم نکردن و مدام در دسترس بودن آنها مسئله‌ی واجب محسوب می‌شود. به این ترتیب قرار گرفتن هر کدام بیشتراز کارت اعتباری‌ها در محفظه‌ی خاص خودش، تاثیر نیکی خواهد داشت. در طرف دیگر کیف پول یک محفظه برای اسکناس و یک محفظه برای قرار دادن عکس عزیزان‌تان در لحاظ گرفته شده است. یک‌سری محفظه نیز برای کارت‌های ویزیت با ابعاد گوناگون تعبیه شده که مسلما خالی نمی‌مانند. این کیف پول چرم می‌تواند یک تعیین زیبا و شکیل برای آقایان باشد.
انواع مختلف تولیدات چرمي از قبيل كفش، كت و انواع كيف‌ها منجر شده تا تولیدات ساخته‌شده بیشتراز چرم‌هاي طبيعي قسمتی از پركاربرد و محبوب‌ترين اقلام گزینه استفاده باشد. توليد كنندگان و طراحان هنر صنعت چرم، براي جذب مشتريان بيشتر، دست به ابتكار و خلاقيت در ایجا متنوعي بیشتراز اين تولیدات زده‌اند. «كيف پول مثالين گونه نيم كتي كد 24014» نمونه جالبي از يك كيف پول مردانه بوده كه توسط گالري مثالين ارايه مي‌شود. اين محصول در ابعاد استاندارد براي قرار دادن پول، طراحي شده و طراحي جالبي دارد؛ كه هم بصورت دو لت و نیز سه لت قابل استفاده است. چرم طبيعي استفاده شده در اين محصول، بزي مرغوب و درجه يك بوده و رنگ قهوه‌اي تيره دارد. اين كيف پول مردانه مي‌تواند هديه ارزشمند و قابلي به عنوان روز مرد يا تولد باشد. در لحاظ داشته باشيد كه براي تميز كردن چرم‌ها نبايد آنها را شست و بهتر هست بیشتراز واكس و روغن‌هاي منحصر به فرد چرم طبيعي فایده كنيد.
اکسسوری‌های زنانه غالبا تنوع رنگی فراوانی دارا هستند و به تناسب پوشش، رنگ آنها زیاد تاثیرگذار خواهد بود. کیف پول یکی‌از بیش تر از این اکسسوری‌هاست که برای خانم‌ها اهمیت اکثری دارد. کیف پول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با نوع «122144-7» برای استفاده‌ی خانم‌ها عالی به لحاظ می‌رسد. این کیف بیشتراز طراحی ساده‌ای برخوردار است و ابعاد مناسبی دارد. مارک شهر چرم این کیف را با چرم قرمزرنگ تهیه و تنظیم کرده و یک دکمه‌ی سگکی برای باز و بسته‌کردن آن تعبیه کرده است. در طراحی این کیف پول، بیشتراز طرح ساده چرم استفاده شده و برند شهر چرم آن را به شکل کتی (پالتویی) عرضه کرده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10 × 3 سانتی‌متر، فضای نیاز شما را مهیا می‌کند. این کیف با وجود داشتن فضای زیاد، وزنی معادل 154 گرم دارد که برای یک محصول چرمی، وزن نسبتا خوبی بررسی می‌شود. چرم استفاده‌شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ از‌این‌رو همراه مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. برای نگهداری کارت‌های اعتباری خویش نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه برای آن ها لحاظ شده است. کیف پول 122144-7 دارنده فضای قابل‌توجهی برای مراقبت بیش تر از کارت ویزیت و اسکناس است. مارک ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی خانم‌های خوش‌سلیقه طراحی و عرضه کرده است.
این کیف پول کتی دوچندان زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این نوع چرم بیشتراز جور دباغی شده با گیاه است. پباده سازی گونه LWS51-1 دوچندان ساده و شکیل بوده که همین امر باعث محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقش فروهر و در پشت کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی بسیار کاربردی که دربرگیرنده سه لت جادار میباشد یک لت میانی دارنده چندین جای کارت اعتباری و یک جیب زیپ‌دار را به نمایش میگذارد . لتی که شامل دکمه کلیدی کیف که کیف با آن باز و 4 بسته می گردد دارای یک تلق شیشه‌ای در قسمت داخلی هست که می‌تواند به عنوان جای کارت و یا این که عکس استفاده شود. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت گوناگون و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. «کیف پول چرم ارگانیک دیرین چرم دسته LWS51-1» دوچندان جادار بوده که می‌توانید هر آنچه گزینه نیاز شما موجود است را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است. جهت نگهداری خوبتر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و دوچندان آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید. محصولات دیرین چرم بیش تر از جمله این محصول دربرگیرنده 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت طومار کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف پول فراوان زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این جور چرم بیشتراز گونه دباغی شده با گیاه است. بر روی قسمت جلوی کیف نقش سربازان هخامنشی حک شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا هستند و این رنگ واضح و برجستگی نقوش منجر شده تا طرح خود را خوب تر نشان دهد. طراحی فراوان کاربردی این کیف کتی که شامل؛ دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی بیشتراز لت‌هاست که نظیر کتاب یا دفترچه‌ای صفحات آن ورق می‌خورند. یکی‌از بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خود 3 جای کارت و یک جای عکس برای عکس عزیزان‌تان نیز دارد. لت دیگر شامل یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه‌ای که در وسط بر روی یک کدام از بیش تر از لت‌ها تعبیه شده در روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. «کیف پول چرم ارگانیک سابق چرم جور LWS47-1» بسیار ساده و شکیل بوده و درعین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست نیز هست و بیش تر از این رو خواهان زیادی دارد. این محصول بیشتراز محصولات این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مسئله تولیدات چرم عمل می‌کند. جهت حفظ خوب تر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و بسیار آفتاب به مدت طولانی در جاهایی نظیر ذیل شیشه اتومبیل پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
کیف پول درسا جور 6431 بیش تر از نوع کتی می‌باشد و برای آقایان طراحی شده است. در این کیف 8 محل مراقبت کارت اعتباری، 2 محل محافظت کارت ویزیت و یک محل برای سکه در نظر گرفته شده است. این میزان فضا برای یک کیف کتی عالی هست و کاربر میتواند تمام کارت‌های گزینه مایحتاج خود را به سادگی در آن جای دهد. ولی سه محفظه هم برای قرار دادن اسکناس در لحاظ گرفته شده است. در ساخت مدل 6431 بیشتراز چرم طبیعی گاوی به کار گیری شده که علاوه بر دوام زیاد، زیبایی خاصی دارااست و زیاد شیک است. این کیف پول در ابعاد 3 × 12 × 21 سانتی‌متر طراحی شده و تقریبا به اندازه‌‌ای هست که می‌توان از آن به عنوان کیف دستی نیز به کار گیری کرد. همچنین با اعتنا به این ابعاد می‌توان مدل 6431 را در کیف‌های دستی و رو دوشی نیز قرار داد. چرم به کار گیری شده‌ی روی کیف به رنگ قهوه‌ای تیره و با طرح کروکو هست که حس لوکس بودن را به کیف می‌دهد. همینطور مارک درسا روی پلاک روی کیف و روی تمام زیپ‌ها حک شده است.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم گونه F1» بیش تر از جنس چرم طبيعي بوده كه اين محصول سه لت بوده و براي مديران كه بيشتر اوقات لباس رسمي مي‌پوشند دلخواه است. ابعاد اين كيف پول 19 در 10 سانتي‌متر می‌باشد و روي اين كيف طرح هخامنشي به کار گیری شده است. داخل كيف يك آلبوم بزرگ و يك آلبوم متوسط وجود دارد. دو جيب در نصیب راست كيف و دو جيب در سمت چپ آن طراحي شده كه يكي بیشتراز جيب‌ها زيپ‌دار بوده و بیشتراز معدود كيف‌هايي هست كه درون آن مكاني براي قرار دادن خودكار تعبيه شده است. قالب اين محصول گوشه‌گرد بوده و بیش تر از بهترين جور چرم، آستر و نخ در توليد آن به کار گیری شده است. اين محصول 4 عدد جاي كارت عابر بانك دارد. چرم اين كيف با فایده از گياه دباغي شده هست و هيچ دسته مواد شيميايي در آن فایده نشده می‌باشد كه همين امر بیش تر از پیدایش حساسيت جلوگيري خواهد كرد.
استفاده بیشتراز کیف پول کمک می نماید که پول‌ها را راحت و ایمن حمل کنید و همچنین به کیف دستی نظم می‌دهد. کیف پول مدل «122142-3» بیش تر از مارک «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه کیف پول مناسب برای خانم‌هاست. این کیف از انواع کتی و به ارتفاع 19.5، عرض 10 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. جنس آن از چرم قهوه‌ای‌رنگ و از جور چرم گاو است. این کیف 6 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 4 شیار برای کارت ویزیت دارد. در قسمتی بیش تر از آن محلی برای مراقبت عکس وجود دارااست که سه عدد عکس 3×4 را در خود جای می‌دهد. این کیف سه محفظه برای حفظ اسکناس به چهره صاف دارد. در پشت کیف یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای مراقبت سکه تعبیه شده است. این کیف بوسیله یک دکمه به شکل مخفی بسته می‌شود. چرم شهر با به کار گیری از چرم ارگانیک سعی کرده که تولید ها کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
تنوع كيفيت و رنگ‌بندي چرم‌هاي صنعتي يا مصنوعي نسبت به مدل طبيعي آن، باعث شده تا اين تولیدها مورد علاقه افرادي قرارگيرد كه كه سازه به دلايلي علاقه به به کار گیری از چرم‌هاي طبيعي ندارند. «كيف پول كفشدوزك طرح پرباز كن كد 160034 » كيف پولي جالب و مخصوص به‌فردي می باشد كه گالري كفش‌دوزك آن را طراحي و اجرا مي‌كند. اين محصول زيبا جنسي بیش تر از چرم مصنوعي شيري رنگ داشته كه زمينه آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي، حالتي خط‌دار، دارااست و براي همه ما يادآور خاطرات شيرين دوران كودكي و مدرسه است. نقاشي‌ كودكانه‌اي كه روي اين محصول اجرا شده، آن را بیش تر از ديگر تولید ها مشابه متمايز كرده و جذاب‌تر مي‌كند. طرح اين كيف كودكي خندان را نشان مي‌‍دهد كه مثل پرنده‌اي پرباز كرده و در آسماني با ابرهاي آبي پرواز مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و به وسیله دكمه‌هاي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. اين محصول براي دختران جوان دلخواه بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه آماده مي‌كند. در قسمت مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در چهره لزوم مي‌توانيد بیش تر از آن استفاده كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
طراحی زیاد کاربردی «کيف پول قدیمی چرم جور LWS47-3» دربرگیرنده دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از لت‌هاست، مانند کتاب یا دفترچه‌ای که صفحات آن ورق می‌خورند. یک کدام از بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خویش 3 جای کارت و یک جای عکس داراست و لت دیگ�