کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� دربرگیرنده یک زیپ و 8 جای کارت است. همچنین صفحه ‌ای که در وسط بر روی یکی بیشتراز لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی مضاعف زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این گونه چرم بیشتراز جور دباغی شده با گیاه است. پباده سازی گونه Lws 47-3 دوچندان معمولی و شکیل بوده که همین دستور منجر محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا‌هستند و این رنگ پر‌نور و برجستگی نقوش باعث شده تا طرح خود را خوبتر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست هم موجود است و بیشتراز این رو خواهان زیادی دارد. این محصول بیش تر از تولیدها شرکت «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مورد تولیدها چرم کار می‌کند. جهت مراقبت خوب تر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و مضاعف آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم نوع lp 2» از چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين مدل چرم بیشتراز دسته دباغي با گياه هست كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر دسته ستي را دارد. باز و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به صورت تاشو و بدون فایده بیشتراز دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه سوای فایده بیش تر از زيپ و دكمه و… بر روي نیز تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در لحاظ گرفته شده است. يكي بیشتراز لت‌هاي اين كيف پول بر روي خویش 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در درون كيف وجود داراست كه مي‌توان آن را نیز به چهره جداگانه استفاده كرد و نیز يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار بخشید و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به ارتفاع 12 و عرض 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خویش مي‌تواند يك گزينه‌ي دلخواه براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي مارک كهن چرم جور lp 2» میباشد كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.
برای این‌ که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده بیش تر از یک کیف پول خوب ضروری به نظر می‌رسد. این کیف دارای دو لت می‌باشد که یکی‌از دارنده یک زیپ و تعدادی جای کارت و نیز یک جای عکس بزرگ هست که در ذیل خویش دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارند و لت دیگر که دربرگیرنده جاکارتی‌های بسیار میباشد که در دو ردیف قرار دارا‌هستند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری بیشتراز چرم با طرح کروکدیل فایده شده که باعث زیباتر شدن این محصول شده است و با فاصله‌ای در حدود پهنا این نوار بیش تر از لبه‌ی کیف قرار داراست و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف بیشتراز زیپ یا این که قفل فایده نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیش تر از آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌ بر قرار دریافت کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول بی آلایش و بادوام برند سابق چرم مدل Lwk48 از جمله کیف‌هایی است که میتواند باب سلیقه‌ی شما باشد. مارک ایرانی کهن چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت مراقبت بهتر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و مضاعف آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارند چه بسا در صورتی‌که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول جور «90812-5» از برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه بیش تر از کیف پول‌های چرم است که از صددرصد چرم ارگانیک ساخته شده است.این کیف از دسته کتی هست و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت دوچندان نیکی دارد. درون آن دارای 11 شیار برای مراقبت کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی از آن نیز یک محل برای حفظ دو عکس دارد. داخل آن دو محفظه برای مراقبت اسکناس می‌باشد و محفظه‌ی سکه‌ی آن به صورت کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف توسط یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با استفاده از چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدها کاربردی و در عین درحال حاضر به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي گونه «7-122203» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز دسته كتي هست كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول از چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن ساده است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. باطن كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين درون كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت مو جود می‌باشد كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي مدل 7-122203 كيفي جادار و دلخواه میباشد كه در عين سادگي زيبا هم هست و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه جور «122194-1» یک نمونه بیشتراز کیف پول‌های جادار برند «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف بیش تر از جور کتی موجود است و به راحتی داخل جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای ایجا آن از چرم گاوی فایده شده و کیفیت دوخت ان زیاد عالی است. این کیف دارای 12 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیش تر از آن نیز یک محل برای مراقبت عکس دارد. باطن آن یک محفظه برای محافظت اسکناس می باشد و در پشت کیف یک محفظه دیگر نیز دارد. این کیف بوسیله یک دکمه کوچک بسته می‌شود و بدین ترتیب احتمال افتادن کارت یا پول بیشتراز باطن آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با به کار گیری بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که تولید ها کاربردی و در عین حال به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23 و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی برند کهن چرم خودنمایی می نماید و پرنده خوشبختی بر بالای رمز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند کهن چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به شکل برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي سابق چرم گونه LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارای قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک نوع اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید پباده سازی شده است. چرم این کیف بیش تر از مدل چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف دوچندان جادار می‌باشد البته در عین حال گران قدر دیده نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی فراوان دلخواه برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده از یک کیف پول عالی اضطراری به نظر می‌رسد. « کیف پول قدیمی چرم نوع Lwk38 » دارنده دو لت میباشد که یک کدام از دارنده یک زیپ، تعدادی جاکارتی که در ذیل خویش یک فضای دیگر برای به کار گیری دارد و یک جای عکس وسیع هست و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، مشتمل بر جای اسکناس و جاکارتی‌های مضاعف و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در ارتفاع کیف از چرم با طرح کروکدیل استفاده شده که سبب ساز زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا این که قفل به کار گیری نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیشتراز آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار به دست آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مطلوب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را ذیل تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول بی آلایش و بادوام با مارک « سابق چرم » بیشتراز جمله کیف‌هایی است که می تواند باب سلیقه‌ی هر فردی باشد. جهت نگهداری خوب تر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و فراوان آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ جور آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

هنرچرم، طراحي و ایجا تولیدها چرمي يكي از شاخه‌ و گرايش‌هاي اصلی صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود داراست و تكنيك‌هاي مختلفي كه در ایجا و تزيين آنان بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين دسته كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب دسته مردانه ارايه مي‌كند. اين دسته طراحي محصول به كتي معروف می باشد و محصول كد 24016 از گونه دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به شکل تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي به کار گیری آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. دقت داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آن ها خوبتر می باشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي اختصاصی چرم طبيعي به کار گیری شود.
«کيف پول کهن چرم جور F3-2» مضاعف زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این دسته چرم بیشتراز نوع دباغی شده با گیاه می باشد که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارای طراحی ظریفی بیشتراز طراحان خوش ذوق این موسسه تولیدی دیرین چرم می باشد و بر روی نصیب جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود دارد که سبب شده می باشد تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به نظر برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به صورت تاشو و فارغ از فایده از دکمه یا زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارنده دو لت می‌باشد که فارغ از استفاده از زیپ و دکمه و … بر روی نیز تا می‌شوند. بدنه‌ی کلیدی کیف جهت قرار دادن اسکناس در لحاظ گرفته شده است. یکی بیش تر از لت‌های این کیف پول بر روی خویش 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در داخل کیف وجود دارااست که می‌توان آن را نیز به چهره جداگانه استفاده اظهار‌کرد و هم یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار داد و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به طول 12.5 و عرض 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش می تواند خواسته‌های هواداران خویش را تامین کند. توصیه ما به شما «کيف پول سابق چرم نوع F3-2» میباشد که در‌عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان بی آلایش پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب می‌باشد و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب دقت مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن از نخ موم زده همرنگ چرم به کار گیری شده است. قسمت داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف فارغ از هيچ مدل دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف مطلوب هديه به افراديست كه به كيف معمولی علاقهمندند.
کیف پول زنانه‌ی گونه «D291» مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی میباشد و بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که برنامه ای کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول مضاعف نرم و لطیف می باشد و بیش تر از کیفیت بالایی برخوردار میباشد که سال‌ها سوای نگرانی بیش تر از خراب و فرسوده شدن، می‌توانید از آن استفاده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیشتراز جور کتی میباشد که برای بانوان بایستی در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر است که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول مدل D291 مو جود است؛ همچنین 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار دارااست که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به چشم می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، هوا داران زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح رویکرد پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي بیشتراز چرم صنعتي می‌باشد كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و منحصر به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته دیدنی توجهي كه اين محصول را از ساير تولید ها مشابه، قطع و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي است كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري از يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران جوان مناسب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه فراهم مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و توسط دكمه‌ه�