جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee

�ي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. در قسمت مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در شکل لزوم مي‌توانيد بیشتراز آن به کار گیری كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.

کیف پولهای نقش برجسته گالری سابق چرم با طرحهای اصیل ایرانی تزیین شده است. این کیف پول کتی دوچندان زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این گونه چرم بیشتراز دسته دباغی شده با گیاه است. پباده سازی دسته LW47 دوچندان بی آلایش و شکیل بوده که همین امر سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی بسیار کاربردی که در نگاه اول یک لت را به نمایش می گذارد که دارای یک‌سری جای کارت اعتباری، یک جای عکس و یک جیب زیپ‌دار است. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت متعدد و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. یک لت منحرک در کیف در حیث گرفته شده که دارای دو جیب، یک سری جای کارت اعتباری، و جای عکس است. «کيف پول چرم طبيعي کهن چرم گونه LW47» دوچندان جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مورد موردنیاز شما هست را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است.
کیف پول زنانه‌ی «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز چرم طبیعی گاوی مرغوب و باکیفیت ساخته شده است. طرح کیف بیشتراز چرم بی آلایش و کلاسیک و مناسب افرادی می‌باشد که ساده‌پسند هستند. کیف پول جور «K39119» ابعادی معادل 19 × 10 × 2 سانتی‌متر داراست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن آن به‌صورت مگنتی میباشد که مگنت آن روی زبانه قرار داراست و کیف با زبانه‌ی مگنتی باز و بسته می‌شود. قفل مگنتی نقره‌ای‌رنگ و گرد است. باطن کیف شش محل جداگانه برای قرارگیری کارت ویزیت وجود دارااست که می‌توانید انواع کارت ویزیت یا چه بسا کارت‌های اعتباری را درون کیف قرار دهید. همچنین باطن کیف سه محل برای مراقبت اسکناس وجود دارد. کیف کتی شهر چرم را هم می‌توانید در جیب کت و هم در کیفتان با خویش به هرجایی حمل کنید. کیف پول نوع K39119 ساده، شیک و کاربردی هست که جنس عالی و بها مناسبش، آن را به گزینه‌ای مناسب جهت خرید تبدیل کرده است.
يك اكسسوري خوش‌رنگ تمامي اقلام همراهش را ذیل تاثير قرار مي‌دهد. كيف پول كه روزانه مورد به کار گیری قرار مي‌گيرد، بايد نیز طراحي زيبايي داشته باشد نیز كيفيتي در خور استفاده زياد. كيف پول مارک كاردستي با مدل (KDW1900) با طراحي خوش‌رنگ و جذابي عرضه شده است. طراحي روي كيف بسيار رنگارنگ و داراي طرح زيگ‌زاگ رنگي است. در طراحي اين كيف پول از طراحي تايپوگرافي و انيميشني رنگارنگ «عشق و ديگر هيچ» فایده شده است. كيف جيبي دسته (KDW1900) داراي يك بند چرمي قهوه‌اي رنگ براي مراقبت بیشتراز محتويات و بستن كيف است. كيف پول پارچه‌اي در قسمت داخلي به شکل يكدست مشكي تعبيه شده و به چهره معمولی يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم دارد و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در حیث گرفته شده است. پارچه استفاده شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ از اينرو همپا مناسبي به چهره روزانه خواهد بود. كيف پولي مطلوب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با طراحي ايراني تهيه شده بیش تر از پارچه مخمل كوبيده و چاپ سابليميشن كه رنگ هاي آن به شدت جذاب و شفاف است. اين كيف داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري بیش تر از كارت اعتباري، ويزيت است. KDW1900 يك گزینش دیدنی و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.
کیف پول یکی‌از بیش تر از پرکاربردترین اکسسوری‌های مسئله استفاده روزمره می‌باشد و به همین دلیل موردنیاز به کیفیت ایده‌آل و پباده سازی موردپسندتان دارد. کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim پول کاردستی با جور (KDW155) عرضه شده است و ظاهری بی آلایش و زیبا دارد. این کیف با پباده سازی زیاد جذابی به عنوان یک کیف دست ساخته دارد. کیف به صورت جیبی با پارچه‌ی مشکی رنگ و طراحی سفید رنگ عالی به نظر می‌رسد. بر روی کیف نوشته‌ی «ماییم و نوای بی‌نوایی» به زیبایی هویدا است. کیف پول کاردستی در ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر با ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر فضای متعددی را در کیف دستی اشغال نخواهد کرد. محفظه‌ی با اهمیت این کیف به صورت ساده یا این که به اصطلاح کتابی باز می شود و یک دکمه برای حفظ طولانی تر بیشتراز محتویات آن تعبیه شده است. این کیف دارای فضای مناسبی برای قرارگیری انواع کارت اعتباری میباشد و دسترسی مناسبی برای شما ساخت می‌کند. این کیف پارچه‌ای با رنگ مشکی به نیکی با دیگر اقلام یار و همدم شما هماهنگ می‌شود. کیف جور KDW155 برای کارت اعتباری 6 عدد محفظه و برای کارت ویزیت نیز 6 عدد محفظه در حیث گرفته است. با اعتنا به طراحی زیبای این کیف پول، به نیکی برای افرادی که به تنوع اکسسوری علاقمند هستند، دوست‌داشتنی خواهد بود. نوشته‌ی روی کیف در جذابیت آن بی‌تاثیرنیست؛ « ماییم و نوای بی‌نوایی.. بسم‌الله اگر حریف مایی» یکی‌از از ابیات نظامی گنجوی در اشعار لیلی و مجنون است.
اگر به دنبال خريد يك كيف پول زيبا و جادار براي نگهداري بیشتراز پول و مدارك خویش هستيد كيف پول LP1 براي شما گزينه اي مطلوب است. رنگ اين كيف مغز رنگ بوده به اين معنا كه به وسيله دستگاه‌هاي پيشرفته به گونه‌اي رنگ آميزي شده كه تمام ضخامت چرم از مرحله تا عمق يكنواخت رنگ شده می باشد و با فایده زياد رنگ آن بیش تر از بين نمي‌رود. كيف پول LP1 با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر بوده و به وسيله يك پل دكمه‌دار دو طرف آن به همديگر متصل مي‌شود. داخل اين كيف پنج عدد آلبوم وجود دارد كه مي‌توان مداركي مثل كارت ماشين، گواهينامه، عكس و … را در آن جاي داد. همچنين يك جايگاه براي نگهداري اسكناس در اين كيف وجود داراست و در قسمت راست كيف يك زيپ در لحاظ گرفته شده كه مي‌توان برخي موارد دارای اهمیت مانند كارت حافظه و يا سكه يا سيم‌كارت را درآن نگهداري كرد و دو جاي كارت اعتباري نيز روي جايگاه زيپ قرار دارد. چرم به کار گیری شده در اين كيف پول چرم بیش تر از مرغوب‌ترين چرم توليد تبريز است و دوخت عالی اين كيف به یار و همدم كيفيت چرم عالي استمرار بالايي را براي شما به ارمغان مي آورد. كيف پول چرم LP1 مي‌تواند به عنوان انتخابي زيبا و مطلوب و ماندگار جهت هديه به عزيزان شما استفاده شود.
کیف پول بیش تر از این لحاظ که وسایل مهمی را در خویش جای می‌دهد، اکسسوری پراهمیتی محسوب می‌شود. وسایلی مثل پول، کارت‌ّهای بانکی، کارت‌های شناسایی و مدارکی مانند گواهینامه و کارت ماشین، معمولا باطن کیف پول نگه داشته می‌شوند. همچنین کیف پول اکسسوری می باشد که ما همیشه آن را همپا خویش داریم. به همین برهان باید هنگام تعیین آن زیبایی، کاربرد و سهولت در استفاده را در نظر بگیریم. کیف پول «شهر چرم» (Leather City) دسته (121404-3) بیش تر از جنس چرم طبیعی است. این کیف پول با ۶ عدد محل محافظت کارت اعتباری، ۱ عدد جای کارت ویزیت، 2 عدد جای عکس و جای مراقبت سکه هر چیزی که موردنیاز باشد همراهتان خود داشته باشید را در خویش جای می‌دهد. یکی بیش تر از مزیت‌های این کیف این می باشد که پول نقد داخل آن تنها دو تا می خورد و مضاعف آسیبی نمی‌بیند. همچنین ابعاد آن 2 × 9.5 × 12 می باشد و بیش تر از لحاظ معیار کیف متوسطی محسوب می‌شود. این مسئله یک مزیت می باشد زیرا حمل کیف‌های گران قدر اختلال است و این برهان خویش به گم شدن آن ها منجر می‌شود. کیف‌های کوچک هم تلاش خود را بیش تر از دست میدهند و معمولا سه تا می‌خورند که این گزینه به پول نقد درون آن جراحت وارد می‌کند.
طراحی « کیف پول چرم طبیعی کهن چرم مدل Lps1 » دوچندان معمولی و شکیل بوده که همین دستور باعث محبوبیت آن می‌شود. بر روی بدنه‌ی این کیف پول که شامل 3 لت می باشد نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده که در بخش میانی به نقش فروهر می‌رسد. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. طراحی بسیار کاربردی که شامل 3 لت میباشد که بر روی نیز تا شده و کیف با یک دکمه بسته می‌شود و هر لت شامل 3 جای کارت بوده و صفحه‌ی جدا شونده نیز در یک رو دربرگیرنده جای کارت و در روی دیگر محلی برای عکس عزیزان‌تان دارد. علاوه بر لت‌ها یک نصیب جدا شونده به چهره صفحه‌ای که می‌تواند داخل هر یک بیش تر از لت‌ها قرار گیرد، درون کیف مو جود است. بدنه‌ی سرتاسری کیف جای اسکناس است. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این نوع چرم از مدل دباغی شده با گیاه است. «کیف پول چرم طبیعی دیرین چرم جور Lps1 » در عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست نیز هست. جهت محافظت خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و دوچندان آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
کیف پول «شهر چرم» گونه «Leather City 122194-3» یکی‌از بیشتراز محصولات دوچندان جالب داخلی هست که از طرح و رنگی جذاب و زیبا و کیفیتی مناسب سود می‌برد. این کیف پول زنانه بیشتراز چرم صد درصد طبیعی (چرم گاوی) تولید شده که کیفیت و استمرار مطلوبی را تضمین می‌کند. از مهم‌ترین جذابیت‌های این جور طرح کروکوی رویه‌ی آن می باشد که زیبایی قابل‌توجهی به کیف بخشیده است. کیف با زبانه‌ای گران قدر و به وسیله یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی قسمت بیرونی نام اختصاری برند ایرانی شهر چرم (L.C) حک شده و بیش تر از عنصر تزیینی خاصی فایده نشده تا زیبایی و سادگی کیف مراقبت شود. با باز شدن کیف شاهد محفظه‌هایی کامل و متعدد هستیم که به جذابیت کیف می‌افزاید. محل مراقبت کارت اعتباری در این نوع به 12 عدد رسیده و 4 محل نگهداری کارت ویزیت هم تعبیه شده است. برای حفظ عکس هم دو محفظه چشم می‌شود. یک محفظه‌ی حساس محافظت اسکناس و یک محفظه پشت کیف از دیگر فضاهایی میباشند که این جور در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در شرایطی‌که قصد خرید یک کیف پول کتی شیک و باکیفیت را دارید این دسته گزینه‌ای قابل‌تامل و مقرون‌به‌صرفه بوده و با توجه به پباده سازی می‌توان آن را هدیه‌ای باارزش نیز در نظر گرفت.
داشتن اكسسوري با طراحي خاص و متنوع، به نظر جذاب مي‌رسد و در پوشش شما بسيار تاثيرگذار خواهد بود. كيف جيبي كاردستي با دسته (KDW501) شناخته مي‌شود. در طراحي اين كيف پول بیشتراز يك آدمك كارتوني و يك گربه فایده شده می باشد و رنگ سبز پس‌زمينه‌ي آن در جلوه‌ي اين كيف بي‌تاثير نبوده است. براي باز كردن اين كيف پول و نگهداري بهتر بیش تر از محتويات آن از يك بند چرمي فایده شده و به وسيله يك دكمه بسته خواهد شد. كيف پول پارچه‌اي در نصیب داخلي به صورت يكدست مشكي تعبيه شده و به شکل بی آلایش يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. پارچه در پس‌زمينه به رنگ سبز می‌باشد و تا پشت كيف ادامه خواهد داشت. در نصیب پشت كيف نوشته «I Love Cats» «من عاشق گربه‌ها هستم» به زيبايي خودنمايي مي‌كند. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم دارااست و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در لحاظ گرفته شده است. پارچه فایده شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ بیش تر از اينرو ملازم مناسبي به چهره روزانه خواهد بود. بند دكمه‌اي از جنس چرم می‌باشد و مي‌توانيد به راحتي براي شستشوي كيف اقدام كنيد؛ بر روي كيف پول چاپي با ماندگاري بالا قرار گرفته است. كيف پول (KDW501) داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري بیش تر از كارت اعتباري، ويزيت است. اين كيف پول يك تعیین دیدنی و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.
در پباده سازی «کیف پول زنانه چرم ارگانیک نوع LW45/3 » بیشتراز چرم گاوی اعلای تبریز استفاده کرده‌اند که خاطر شما را بیش تر از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. روی قسمت جلوی کیف نقش زیبا و اصیل فروهر حکاکی شده هست و در پشت کیف نقشی از پادشاه و سربازان هخامنش را مشاهده می کنیم. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. این محصول دارنده دو در می‌باشد که با باز کردن در اولیه به یک جای عکس و دو جای منحصر به فرد اسکناس و یک زیپ و با باز کردن در دوم چهار جای کارت، یک جای عکس و یک جای منحصر به فرد اسکناس دست پیدا می‌کنید. هر دو در این کیف با دکمه باز و بسته می‌شود. در صورتی که کیف‌تان به‌طور تصادفی زمین بیفتد، میتواند خیالتان راحت باشد که به‌ سهولت وسایل باطن آن پخش نمی‌شود. سوخته کاری روی این گونه کیف چرم از نظر ظاهر، تشابه زیادی به قلم‌زنی روی فلز دارد. به طور کلی این کیف پول زنانه به لحاظ مرغوبیت جنس، نقوش پرکار و اجرای استادانه‌‌اش، هدیه‌ ای دوچندان چشمگیر و ویژه خواهد بود.
تنوع نقش، رنگ و كيفيت عالی چرم‌هاي مصنوعي سبب ساز شده تا امروزه طرفدارن بسياري بيابد. همچنين با فایده بیش تر از چرم مصنوعي آسيب كمتري به حيوانات مي‌رسد. «كيف پول چرمي گالري كفشدوزك كد 160037 طرح لبخند سبيلو» محصولي بیش تر از گالري كفشدوزك، نمونه‌‌اي زيبا و متفاوت بیشتراز چرم مصنوعيست. شكل چهره‌اي سبيلو، خندان، فرم و نقش اين كيف خاص را تشكيل مي‌دهند. چرم مصنوعي استفاده شده در اين محصول بیشتراز جمله چرم‌هاي مصنوعي مرغوب(چرم هورس) مو جود در بازار می‌باشد كه با آن كيف‌هاي باكيفيتي زیرا اين محصول توليد مي‌شود. پشت اين محصول، اسم تجاري كفشدوزك چاپ شده كه نشانه اصالت اين محصول است. اين كيف فقط يك جيب داشته و به وسیله زيپ باز و بسته مي‌شود. مخاطب اين محصول خانم‌ها و قشر جوان بوده كه مي‌توانند بنا به سليقه‌ خود، براي آن كاربري‌هاي متنوع بیشتراز قبيل جاي موبايل و كيف آرايشي تعريف كرده و از آن بهره ببرند. اين محصول در جعبه‌اي سفيدرنگ، كشويي و مزين به نقاشي‌هاي