کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� مشتمل بر یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه ‌ای که در وسط بر روی یکی از بیشتراز لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی مضاعف زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم بیشتراز دسته دباغی شده با گیاه است. پباده سازی مدل Lws 47-3 فراوان معمولی و شکیل بوده که همین امر منجر محبوبیت آن می‌شود. بر روی نصیب جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا هستند و این رنگ روشن و برجستگی نقوش سبب ساز شده تا طرح خود را بهتر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست هم موجود است و از این رو خواهان متعددی دارد. این محصول بیش تر از تولیدها این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مسئله تولیدات چرم فعالیت می‌کند. جهت حفظ خوب تر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و فراوان آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم نوع lp 2» بیش تر از چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين نوع چرم بیشتراز دسته دباغي با گياه است كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر مدل ستي را دارد. باز و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به صورت تاشو و بدون به کار گیری بیش تر از دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه بدون فایده بیشتراز زيپ و دكمه و… بر روي نیز تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در نظر گرفته شده است. يكي از لت‌هاي اين كيف پول بر روي خویش 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در داخل كيف وجود دارد كه مي‌توان آن را نیز به شکل جداگانه فایده كرد و نیز يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار اعطا کرد و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به طول 12 و عرض 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خویش مي‌تواند يك گزينه‌ي مناسب براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي برند كهن چرم دسته lp 2» می باشد كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.
برای این‌ که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری بیشتراز یک کیف پول خوب لازم به حیث می‌رسد. این کیف دارنده دو لت هست که یک کدام از دارنده یک زیپ و تعدادی جای کارت و هم یک جای عکس بزرگ می باشد که در زیر خود دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارا‌هستند و لت دیگر که مشتمل بر جاکارتی‌های فراوان است که در دو ردیف قرار دارا‌هستند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری بیشتراز چرم با طرح کروکدیل استفاده شده که منجر زیباتر شدن این محصول شده هست و با فاصله‌ای در حدود پهنا این نوار بیشتراز لبه‌ی کیف قرار دارد و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا این که قفل به کار گیری نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیشتراز آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌ بر قرار دریافت کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول بی آلایش و بادوام برند کهن چرم جور Lwk48 بیش تر از جمله کیف‌هایی می‌باشد که می‌تواند باب سلیقه‌ی شما باشد. برند ایرانی قدیمی چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت محافظت خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ جور آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارا‌هستند حتی در صورتی‌که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول دسته «90812-5» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه از کیف پول‌های چرم میباشد که بیشتراز صددرصد چرم ارگانیک ساخته شده است.این کیف بیشتراز نوع کتی موجود است و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت فراوان خیر و خوبی دارد. باطن آن دارنده 11 شیار برای محافظت کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیشتراز آن هم یک محل برای حفظ دو عکس دارد. داخل آن دو محفظه برای مراقبت اسکناس هست و محفظه‌ی سکه‌ی آن به صورت کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف به وسیله یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با فایده از چرم طبیعی، سعی کرده که تولید ها کاربردی و در عین حالا به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي دسته «7-122203» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) بیش تر از جور كتي می باشد كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول بیشتراز چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. رنگ كيف قرمز و طرح آن بی آلایش است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. درون كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين باطن كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت موجود است كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي گونه 7-122203 كيفي جادار و دلخواه میباشد كه در عين سادگي زيبا هم وجود دارد و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه مدل «122194-1» یک نمونه بیشتراز کیف پول‌های جادار مارک «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف بیش تر از نوع کتی موجود است و به راحتی باطن جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای ساخت آن بیشتراز چرم گاوی فایده شده و کیفیت دوخت ان بسیار خوب است. این کیف دارای 12 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی از آن هم یک محل برای محافظت عکس دارد. باطن آن یک محفظه برای حفظ اسکناس است و در پشت کیف یک محفظه دیگر هم دارد. این کیف توسط یک دکمه کوچک بسته میشود و به‌این ترتیب احتمال افتادن کارت یا پول بیشتراز باطن آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با فایده بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که محصولات کاربردی و در عین حال به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
خاتون و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی برند کهن چرم خودنمایی می کند و پرنده خوشبختی بر بالای رمز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند دیرین چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به چهره برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم گونه LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارنده قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک نوع اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید طراحی شده است. چرم این کیف از دسته چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف مضاعف جادار میباشد اما در عین اکنون گران قدر دیده نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی مضاعف مناسب برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری از یک کیف پول عالی لازم به حیث می‌رسد. « کیف پول دیرین چرم نوع Lwk38 » دارای دو لت میباشد که یک کدام از دارنده یک زیپ، چند جاکارتی که در ذیل خویش یک فضای دیگر برای فایده دارااست و یک جای عکس بزرگ می‌باشد و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، دربرگیرنده جای اسکناس و جاکارتی‌های بسیار و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در طول کیف بیشتراز چرم با طرح کروکدیل فایده شده که سبب زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا این که قفل استفاده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که از آن با اسامی مانند کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار به چنگ آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول بی آلایش و بادوام با مارک « سابق چرم » بیشتراز جمله کیف‌هایی است که میتواند باب سلیقه‌ی هر فردی باشد. جهت مراقبت خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و دوچندان آفتاب به زمان طولانی در جاهایی نظیر ذیل شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
هنرچرم، طراحي و تولید تولیدها چرمي يكي بیشتراز شاخه‌ و گرايش‌هاي با اهمیت صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود دارااست و تكنيك‌هاي مختلفي كه در ساخت و تزيين آن ها بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. https://123kif.ir/ كيف پول چرم طبيعي مثالين جور كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب گونه مردانه ارايه مي‌كند. اين دسته طراحي محصول به كتي معروف می‌باشد و محصول كد 24016 از دسته دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به صورت تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي فایده آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. توجه داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آنان بهتر میباشد بیشتراز واكس و روغن‌هاي منحصر چرم طبيعي فایده شود.
«کيف پول قدیمی چرم نوع F3-2» دوچندان زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم از جور دباغی شده با گیاه هست که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارنده طراحی ظریفی از طراحان خوش ذوق این موسسه تولیدی کهن چرم است و بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود داراست که سبب ساز شده هست تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به لحاظ برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به چهره تاشو و سوای به کار گیری بیش تر از دکمه یا زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت می‌باشد که سوای استفاده از زیپ و دکمه و … بر روی نیز تا می‌شوند. بدنه‌ی با اهمیت کیف جهت قرار دادن اسکناس در نظر گرفته شده است. یکی بیشتراز لت‌های این کیف پول بر روی خویش 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در باطن کیف وجود داراست که می‌توان آن را نیز به چهره جداگانه به کار گیری اعلام کرد و نیز یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار اعطا کرد و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به طول 12.5 و عرض 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش می‌تواند خواسته‌های دوستداران خود را تامین کند. سفارش ما به شما «کيف پول قدیمی چرم جور F3-2» می‌باشد که در‌عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان معمولی پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب میباشد و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب دقت مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن بیشتراز نخ موم زده همرنگ چرم فایده شده است. قسمت داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف سوای هيچ گونه دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف مطلوب هديه به افراديست كه به كيف بی آلایش علاقهمندند.

کیف پول زنانه‌ی مدل «D291» برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی می‌باشد و از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که برنامه ای کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول مضاعف نرم و لطیف هست و بیش تر از کیفیت بالایی برخوردار می باشد که سال‌ها بدون نگرانی از خراب و فرسوده شدن، می‌توانید از آن استفاده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد از گونه کتی هست که برای بانوان بایستی در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر هست که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول گونه D291 جانور است؛ همچنین 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار دارااست که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به چشم می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، دوست داران زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح راه پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي از چرم صنعتي هست كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و منحصر به فرد به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته جالب توجهي كه اين محصول را از ساير تولیدها مشابه، غیر وابسته و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي می باشد كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري بیش تر از يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران برنا دلخواه بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه مهیا مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و به وسیله دكمه‌ه�